OPERATOR MASZYN CNC

2 500-3 500 EUR/m-c

Opis stanowiska

Zakres prac:

  • Obsługa maszyn CNC – przyuczenie pod konkretne maszyny, firma ma zrowno tokarki jaki i frezarki
  • Praca w systemie 3 zmianowym! + 25% za nocne zmiany!
  • 37,5h tygodniowo + MOZLIWE NADGODZINY w weekendy!

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie- od 2300€ netto do  nawet 2700€ netto!/ msc
  • Oplacone zakwaterowanie! (jednosobowy pokój) z dostępem do wyposażonej kuchni oraz internetu w pobliżu miejsca zlecenia, opłacona przez pracodawcę
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • Pracę od zaraz w sprawdzonym i zaufanym miejscu zlecenia
  • Możliwość bezplatnego pobierania zaliczek w każdym tygodniu zatrudnienia
  • Liczne dodatki: świąteczne (do 300) i urlopowe (do 300) premie za polecenie pracownika (do 500)
  • 25 dni płatnego urlopu w roku

WYMAGANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • Prawo jazdy kat. B
  • minimum. podstawy j.niemieckiego przydatne w pracy

Wypełnij formularz i załącz swoje CV.

Scroll to Top

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed